Follow Us:
İletişim: 0 544 243 18 01

Ekonomik Kamyonet Nakliye

Nakliye işlemlerinde taşınacak olan yük ve eşya farklı boyutlarda olabilmektedir.  Aynı zamanda yükün taşınacağı mesafe de her zaman aynı değildir. Bazen çok uzak mesafelere taşıma yapılırken bazen de kısa mesafelerde taşımacılık yapılmaktadır. Uzun mesafede çok yükün taşınması için kamyon ve tır kullanılırken, kısa mesafede daha az yük için pikap ve kamyonet çeşitleri kullanılmaktadır. Bu sayede nakliye işlemi en uygun ve hesaplı şekilde gerçekleştirilmektedir.
Bandırma nakliyat ambarı, kısa ve uzak mesafede tüm Türkiye geneline taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Kısa mesafeli taşımacılıkta ise taşınacak yüke en uygun kamyonet çeşidi kullanılmaktadır. Bu işlerde temin edilip kullanılan ekonomik kamyonet nakliye hizmetinin daha başarılı ve verimli olmasında etkili olmaktadır.

İlçeler Arası Yük Taşımacılığı
Balıkesir, Bandırma, Erdek, Gönen, Bursa Mustafakemalpaşa ve Karacabey merkezli hizmet veren firma çevre ilçelere nakliye hizmeti sunmaktadır. İlçeler arası kısa mesafeli yük taşımacılığı konusunda da son derece profesyonel ve disiplinli bir çalışma yürütülmektedir. Büyük küçük her türlü taşımacılık için en etkili planlama yapılarak kaliteli, güvenli ve hesaplı bir nakliyat gerçekleştirilmektedir.

Taşınacak yük ve eşyanın sağlam ve hızlı şekilde yerine ulaştırılması sağlanmaktadır. Kısa mesafelerde göz ardı edilen ihmallere yer verilmeden yapılan taşımacılık ile istenilen kalitede nakliyat gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda yapılan taşımacılıkta özellikle eşya taşımacılığında sağlam ve uygun fiyata adrese teslimat yapılmaktadır. Firma tarafından yapılan ilçeler arası yük taşımacılığı hizmeti kalitesi gereği çok fazla tercih edilmektedir.

Kamyonet İle Taşınacak Yük Çeşitleri
Kamyonetler, kamyon ve tır çeşitlerine göre daha küçük ve daha az taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Yasalar çerçevesinde kamyonet ile 3500 kilogramdan daha az olan yük ve eşyalar taşınmaktadır. Kapasitesinin küçük olması nedeni ile de kamyonet taşımacılığı genellikle kısa mesafelerde yapılmaktadır. Kamyonet kapasitesinde olan her türlü yük ve eşya ilçeler arası taşımacılıkta kamyonet ile taşınabilmektedir. Ağırlık ve hacim olarak az olan eşyalar uzun mesafelerde ise kamyon ve tırlarda parsiyel şekli taşımacılık ile  teslimat adresine taşınmaktadır.
Güvenli ve Ekonomik Kamyonet Temini
Mesafe kısa ve yük az olsa dahi güvenlik her zaman en önemli kriterdir. Taşımacılıkta güvenlik hem taşınan yük hem de çevre için önemlidir. Balıkesir nakliyat komisyoncusu tüm hizmetlerinde güvenli, kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaya özen göstermektedir. Kendi alanında en iyi firma olabilmek için profesyonel çalışma çabasının sürekliliğini sağlamaktadır.
Firma ilçeler arası taşımacılıkta kaliteli ve güvenli bir nakliye gerçekleştirmektedir. Güvenli ve ekonomik kamyonet temini için özenli çalışma yürütmektedir. Kısa mesafeli bu taşımacılıkta eşya ve yükün zamanında ve zarar görmeden adrese teslimini sağlamaktadır. Ayrıca süreci baştan sona takip ederek olası bir aksaklığı en hızlı şekilde çözümlemektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve bunu teyit ederek müşteri güveninin kazanmayı ve sürdürmeyi önemsemektedir.