Follow Us:
İletişim: 0 544 243 18 01

Nakliye Komisyoncusu

Yük ya da eşya taşımak oldukça zahmetli bir iştir. Aynı zamanda taşınan eşyanın güvenli ve sağlam bir şekilde doğru adrese ulaştırılması son derece önemlidir. Bu nedenle de nakliye hizmetleri alınırken güvenlik ve profesyonel çalışma aranılan kriterlerin başında gelir. Bu alanda doğru nakliye firmasına ya da taşımacıya ulaşabilmek için güvenilir nakliye komisyoncusu ile iletişime geçerek sorunsuz ve profesyonel bir taşıma işlemi yapmak mümkündür.

Nakliye Komisyoncusu Ne İş Yapar?
Nakliye,  bir yük ya da eşyanın bir noktadan başka bir noktaya güvenle, hızlı şekilde taşınması eyleminin gerçekleştirilmesidir. Nakliye işlemlerinim gerçekleştirilmesinde tır, kamyon, pikap gibi yük taşıma kapasitesine sahip olan araçlar kullanılmaktadır. Profesyonel yükleme ve indirme işlemleri ile tecrübeli şoförler sayesinde taşınacak ürün ya da eşyalar güvenle taşınabilir. Nakliye komisyoncusu  bu nakliye çalışmalarını organize ederek, taşımanın en hızlı ve en güvenli şekilde yapılabilmesini sağlamaktadır. İşin her aşamasını planlayarak profesyonel bir biçimde tamamlanmasında önemli bir yere sahiptir. Böylece olası bir olumsuzluğun önüne geçilerek hizmet kalitesi en üst seviyede tutulmaktadır.
Eşya ve yük taşınması gereken durumlarda güvenilir ve alanında uzman bir nakliye komisyoncusu ile iletişime geçerek doğru yük taşıma aracının bulunması çok daha kolay olmaktadır. Böylece hem araç sahipleri zamanında yeterli ve güvenilir iş bulmakta hem de müşteriler zamanında, güvenilir ve kaliteli taşıma hizmetine ulaşmaktadır. Eşyaların sağlam ve hızlı bir şekilde teslim adresine ulaşması da planlı ve disiplinli bir çalışma ile mümkün olmaktadır.

H1 Yetki Belgesi
Nakliye komisyoncusunun, müşterilerin ihtiyaç duyduğu taşımacılık hizmeti zamanında en yüksek kalite ile verilmesi için planlı ve disiplinli çalışılması oldukça önemlidir. H1 yetki belgesi ile nakliye komisyoncusu olarak çalışmak isteyen birey ve kurumlara yasal yetki verilmektedir. Bu sayede taşımacılık hizmetinden yararlanacak olan kişilerin  taşınacak yük ve eşyalarının en uygun şekilde taşınması sağlanmaktadır.
H1 yetki belgesine sahip olan nakliyat ambarı hizmetlerini profesyonellik çerçevesinde sunmaktadır. Planlı ve profesyonel çalışma ile her ihtiyaca uygun araç rahatlıkla bulunmakta ve eşyaların sağlam ve güvenle yeni yerine ulaştırılması sağlanmaktadır.

Çalıştığı Şehirler
Ambar ya da nakliyat komisyoncusu olarak hizmet verilen alanların geniş olması da daha fazla müşteriye hizmet sunmayı sağlamaktadır. Balıkesir, Bandırma, Erdek, Gönen,  Bursa Karacabey ve Mustafakemalpaşa ilçelerinden hizmet sunan firma nakliye komisyoncusu olarak geniş bir çalışma alanına sahiptir. Merkezi bu il ve ilçeler olsa da tüm Türkiye geneline hizmet ağını genişletmiştir. Her nakliye işinin gereksinimlerine göre bir planlama yaparak taşımacılığı gerçekleştirmektedir.

Kamyon, kamyonet ve tır çeşitliliği de Türkiye geneline hizmet verecek kapasitede tutulmaktadır. Farklı eşya türüne, cinsine, miktarına ve diğer özelliklerine uygun araçlar ile taşıma işleminin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Kaliteli taşımacılık ile Türkiye sınırları içerisinde yer alan tüm şehir ve ilçelere yük ve eşya taşımacılığı yapılmaktadır.