Follow Us:
İletişim: 0 544 243 18 01

Kamyon Temini

Nakliye işleminin gerçekleşmesi için kamyon ya da tır gibi taşıyıcı araçların temini gerekir. Taşınacak yük ve eşya için en uygun aracı temin etmek zaman ve maliyet açısından tasarruf etme imkanı sağlar. Aynı zamanda güvenli bir taşımacılık için de yük çeşidine uygun araç temini son derece önemlidir. Nakliye komisyoncusu tam olarak bu noktada ihtiyaç duyulan kamyon çeşidinin temin edilmesini sağlamaktadır.
Balıkesir’de hizmet veren nakliye komisyoncusu farklı noktalardan karşılıklı güzergahlara gidecek olan kamyon ve tır şoförleri ile irtibat halindedir. Böylece Türkiye’nin her yerine eşya ve yük taşımak için en uygun güzergah ve sefer planlarını oluşturur. Bu sayede müşterinin ihtiyacı olan taşıma hizmeti için en uygun kamyon temini sağlayabilir.

Taşıma Aracı Çeşitliliği
Taşımacılıkta kullanılan nakliye aracı çeşitliliği her ihtiyaca zamanında ve en doğru şekilde cevap verme imkanı sağlamaktadır. Bu nedenle de farklı özellik ve taşıma kapasitesine sahip araçlar ile taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Araç türü ve araç kapasitesi açısından gerekli çeşitlilik oluşturulmaya özen gösterilmektedir. Ayrıca müşterilerin talepleri yoğunluğuna göre boş nakliye aracı, dönüşü boş nakliye aracı, parça ürün için uygun araç temin edilecek şekilde çeşitlilik oluşturulmaktadır.
Araç- kamyonet çeşitliliği sağlanarak farklı özellikte, farklı boyut ve miktarlarda olan yük ve eşyaların taşınması sağlanmaktadır. Yüke uygun nakliye araçları sayesinde yüklerin zamanında, güvenli ve sağlam bir şekilde taşınması sağlanmaktadır.

İhtiyaca Uygun Nakliye Kamyonu Temini
Ev eşyası, kimyasal madde, endüstriyel malzeme, gıda ürünleri, tekstil ürünleri gibi çeşitli özelliklere sahip yüklerin taşınması için nakliye hizmetine ihtiyaç duyulabilir. Ayrıca bu ürün ve yüklerin miktarları ve hacimleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle de taşınacak yük çeşidi, miktarı ve özelliğine uygun kamyon ya da tır temin etmek gerekir. Karşı taraftan gelecek yük için dönüş boş araca, boyut olarak küçük yük için parça yük taşıyacak araca, hassas ürünlerden oluşan yük için özel korumalı araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durumda da nakliye ambarı olarak hizmet veren firma ihtiyaca uygun araç temini sağlamaktadır.
Nakliyat hizmetlerinde kullanılan araçlar sayesinde istenilen kalitede taşımacılık hizmeti verilmektedir. En güvenli ve en hesaplı taşımacılık için kamyon, kamyonet, tır ve diğer taşıma araçlarına yeterli düzeyde yer verilmektedir. Bu sayede ihtiyaç doğrultusunda  nakliye kamyonu temini sağlamaktadır.

Güvenli ve Kaliteli Taşımacılık
Taşımacılık hizmetleri veren nakliyat ambarı hizmetlerinde kalite ve güvenlik ölçüsüne özellikle dikkat etmektedir. Planlı ve disiplinli bir çalışma ile müşterilere uygun nakliye seferleri düzenlemek üzere titiz bir çalışma yürütmektedir. Kamyonet temini, taşıma planı, süreç takibi gibi tüm aşamaları özenle takip etmektedir. Böylece müşteri ihtiyacına uygun taşımacılık hizmetini profesyonel bir çalışma ile gerçekleştirmektedir. Balıkesir, Bandırma, Erdek, Gönen, Bursa Karacabey ve Mustafakemalpaşa merkezli çalışarak Türkiye'nin her noktasına güvenli ve profesyonel nakliyat sağlamaktadır.