Follow Us:
İletişim: 0 544 243 18 01

Kamyon- Tır Taşımacılığı

Günümüzde hemen hemen her alanda taşımacılık hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Taşımacılık hizmetleri çeşitli kollara ayrılmaktadır. Taşımacılık ulaşım amaçlı olabileceği gibi ulaştırma amaçlıda olmaktadır. Söz konusu ulaştırma genellikle yük ve eşya taşımacılığı olarak yapılmaktadır. Yük ve eşyaların karayolu vasıtası ile taşınmasında genellikle kamyon ve tır kullanılmaktadır.
Kamyon-tır taşımacılığı daha çok ağır yük ve eşyaların taşınması olarak tanımlanabilir. Zaman ve hızın önem kazandığı günümüzde taşımacılık hizmetleri sıklıkla kullanılmaktadır. Profesyonel taşımacılık ile eşya ve yükün zamanında ve sağlam bir şekilde bir noktadan başka bir noktaya taşınması mümkündür. Nakliyat ciddi bir iş kolu olarak önemli bir yere sahiptir.  

Kamyon- Tır Taşımacılığında Yük Çeşitleri
Kamyonlar ile genellikle ağır ve hacmi büyük olan yükler taşınmaktadır. Bu yükler çoğu zaman kargo firmalarının kabul etmeyeceği büyüklükteki yükler olur. Bu yükler kamyon ve tır gibi yüksek kapasiteye sahip araçlar ile yüke uygun teknikler kullanılarak yüklenip taşınmaktadır. Kamyon ve tır ile taşınması tercih edilen yük çeşitleri genel olarak şu şekildedir;

  • Ev eşyası
  • Fabrika imalatı olan ürünler
  • Gıda ürünleri
  • Tekstil ürünleri
  • Mobilya
  • Cam, kapı, pencere gibi yapı ürünleri
  • Çimento, demir, metal aksesuar
  • Hammaddeler,
  • Hafriyat,
  • Geri dönüşüm ürünleri vb.

Bu listeyi bu şekilde uzayıp gidebilir. Genel olarak bir yerden başka yere taşınacak olan yük ve malzeme yaşamın çeşitli alanlarında kullanılan çeşitli eşya ve ürünler olabilir. Taşınacak olan her ürün farklı özellikte olmaktadır.

Kamyon- Tır Taşımacılığında Nakliyat Komisyoncusu
Nakliyat hizmetleri ciddi bir çalışma ve planlama ile istenilen kalite ve verimlilik ile gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada taşımacılığın en verimli şekilde gerçekleşmesi için nakliyat komisyoncusu yer almaktadır. Taşınacak yük özelliklerini dikkate alarak en uygun kamyon- tır ya da farklı aracı temin ederek, planlı ve güvenli bir taşımacılık yapılmasını sağlamaktadır.
Her türlü taşımacılık için uygun olan aracı temin ederek müşterilerin ihtiyaç duyduğu güvenli taşımacılığı organize etmektedir. Balıkesir, Erdek, Gönen, Bursa Karacabey, Mustafakemalpaşa  ve Bandırma boş kamyon- tır temin ederek Türkiye geneli nakliye hizmeti sunmaktadır. Tek kamyonu doldurmayacak yükleri bir araya getirip planlayarak uygun araç ile daha hesaplı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Kamyon- Tır Taşımacılığında Profesyonel Hizmet

Balıkesir Bandırma merkezli hizmet veren nakliye ambarı Türkiye geneline güvenli taşımacılık yapılmasında etkili olmaktadır. Her bir müşteri ve her bir iş titizlikle ele alınarak, güzergah ve taşıma planı yapılmaktadır. Yapılan plan doğrultusunda taşıma işleminin en uygun şekilde, en güvenli ve en hesaplı şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Güvenilir ve tecrübeli kamyon şoförleri ile iş birliği yapması işe hizmet kalitesini üst seviyede tutulmaktadır. Profesyonel nakliyat sayesinde farklı özelliklere sahip ürün ve yükler en uygun şekilde taşınarak güvenli bir şekilde teslimat adreslerine ulaştırılmaktadır.